poniedziałek, 3 czerwca 2019

Familiada w Zabrniu

W niedzielę 2 czerwca przy Domu Ludowym w Zabrniu odbyła się Familiada. Program artystyczny został przygotowany przez dzieci szkolne, Akademie  Seniora z Zabrnia oraz zespół Jagoda. Wydarzeniu towarzyszyły liczne atrakcje dla dzieci. 
Pełna fotorelacja dostępna w galerii:


niedziela, 26 maja 2019

Wycieczka Akademi Seniora z Zabrnia w dniu 24.05.2019r. Bolestraszyce - Przemyśl.

W programie: piękne arboretum - ogród botaniczny w Bolestraszycach oraz zwiedzanie Przemyśla a w nim niezapomniane muzeum Archidiecezjalne im,św. Józefa Sebastiana Pelczara.

czwartek, 23 maja 2019

Wykład 23.05.2019

„Biblijne podstawy kultu maryjnego- aspekty teologiczno- kulturowe.”– to temat wykładu, który poprowadził ks. prof. Roman Sieroń, w czwartek 23 maja. Wydarzenie tłumnie zgromadziło słuchaczy z Akademii Seniora z terenu całej gminy, w tym także z Zabrnia. 
Na ręce prowadzącego składamy serdeczne podziękowania za wspaniałą prelekcję, pełną interesujących treści!


wtorek, 21 maja 2019

Majówka z Florianem

W niedzielę 19 maja na stadionie LZS w amfiteatrze odbyła się impreza plenerowa pod nazwą "Majówka z Florianem". Wydarzenie miało charakter integracyjny, wzięło w nim udział 14 zespołów w tym również Akademie Seniora z terenu całej gminy. Spotkanie miało na celu upowszechnianie kultury i popularyzację folkloru lasowiackiego. W niezwykle bogatym i barwnym programie imprezy nie zabrakło licznych zabaw oraz występów wokalnych i teatralnych. Podczas tego wydarzenia po raz pierwszy na scenie zaprezentowała się Akademia Seniora z Zabrnia.